196. Studie k portrétu Mikoláše Alše
Autor: František Pavel Malý
(1882 Pardubice - 1957 Praha)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kresba na kartonu, datace: 1922
Šířka: 21 cm, výška: 26 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.12.2018 21:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč