170. 1001 noc
Autor: František Pavelka
(1894 Nechanice - 1948 Praha)
signováno vpravo dole
Datace: 1943
Šířka: 7 cm, výška: 8,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 12.12.2018 20:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč