1001 noc

Autor: František Pavelka
(1894 Nechanice - 1948 Praha)

signováno vpravo dole
Datace: 1943
Šířka: 7 cm, výška: 8,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 11.05.2020 20:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč