240. Ženský portrét
Autor: František Pavelka
(1894 Nechanice - 1948 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kresba, datace: 1928
Šířka: 36 cm, výška: 46 cm, rámování: 88 x 70 cm
Stav: dobrý
Konec dražby: 12.08.2020 23:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat