143. PF1969
Autor: Jan Kutálek
(1917 Praha - 1987 Praha)
keramické PF, dar přímo od autora posledním majitelům, glazovaná keramika, signováno, prasklé
Šířka: 7,5 cm, výška: 11 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.06.2022 19:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč