PF1969

Autor: Jan Kutálek
(1917 Praha - 1987 Praha)

keramické PF, dar přímo od autora posledním majitelům, glazovaná keramika, signováno, prasklé
Šířka: 7,5 cm, výška: 11 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.06.2022 19:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč