40. Don Quijote a Sancho Panza

Autor: Jan Kutálek
(1917 Praha - 1987 Praha)

přisouzeno autorovi, jedná se multiplikát podle návrhu Jana Kutálka produkovaného v 50. letech 20. století, 2 kusy, výška od 18,5 cm do 24 cm, lepeno
Materiál: keramika
Výška: 18,5-24 cm cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.10.2022 19:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč