PF 1978

Autor: Jan Kutálek
(1917 Praha - 1987 Praha)

keramické PF, dar přímo od autora posledním majitelům, glazovaná keramika, signováno
Výška: 16 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 14.07.2019 20:56 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč