504. PF 1978
Autor: Jan Kutálek
(1917 Praha - 1987 Praha)
keramické PF, dar přímo od autora posledním majitelům, glazovaná keramika, signováno
Výška: 16 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 14.07.2019 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč