96. Bůh a čert

Autor: Jan Kutálek
(1917 Praha - 1987 Praha)

lepeno, signováno na reversu, glazovaná keramika
Šířka: 20 cm, výška: 34 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.10.2020 20:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč