96. Bůh a čert
Autor: Jan Kutálek
(1917 Praha - 1987 Praha)
lepeno, signováno na reversu, glazovaná keramika
Šířka: 20 cm, výška: 34 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.10.2020 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč