34. Milovanice
Autor: František Zikmund
(1893 Železnice - 1955 Praha)
signováno vpravo dole, podobný obraz publikován v knize Má vlast z roku 1940
Technika: olej na kartonu
Šířka: 51 cm, výška: 34 cm, rámování: 47 x 64 cm
Konec dražby: 18.09.2019 20:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč