161. Svatý Kopeček s ohníčky
Autor: František Šnajder
(1914 Tovéř (Olomouc) - 2001 Šternberk)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 61 cm, výška: 27 cm, rámování: 37 x 73 cm
Konec dražby: 23.11.2021 20:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč