118. Karlův most
Autor: Jiří Mádlo
(1934 Lovosice - 2008 ?)
2 kusy barevných litografií, paspartováno, zaskleno, signováno tužkou dole, číslováno tužkou uprostřed dole
Technika: litografie na kartonu, datace: 1982/1983
Konec dražby: 19.06.2019 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč