143. Zátiš s ovocem
Autor: Jiří Mádlo
(1934 Lovosice - 2008 ?)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1996
Šířka: 34 cm, výška: 25 cm, rámování: 42 x 51 cm
Konec dražby: 19.07.2021 22:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč