Halda

Autor: Jiří Mádlo
(1934 Lovosice - 2008 ?)

volný list, paspartováno, signováno a datováno vpravo dole, název díla vlevo dole
Technika: litografie, datace: 1957
Šířka: 16,5 cm, výška: 12 cm, rámování: 21 x 29,5 pasparta
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.02.2022 20:51 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč