346. Pohled na město
Autor: Jiří Mádlo
(1934 Lovosice - 2008 ?)
signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 20/100, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1961
Šířka: 44,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 47 x 61 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.06.2021 21:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč