13. Luční kytice - XL Formát
Autor: Ladislav Ehrlich
(1886 Dobrovice - 1965 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1953
Šířka: 91 cm, výška: 101 cm, rámování: 113 x 103 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.05.2022 19:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč