134. Kunětická hora

Autor: Ladislav Ehrlich
(1886 Dobrovice - 1965 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, původní rámování
Certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 40x 50 cm

Konec dražby: 25.09.2018 20:18

Dosažená cena: 6 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (3)

částkapříhoz
6 900 Kč10.9.2018 11:39:33
1 900 Kč6.9.2018 09:27:54
1 800 Kč20.8.2018 12:59:35