22. Benátky
Autor: Ladislav Ehrlich
(1886 Dobrovice - 1965 Praha)
signováno vpravo dole, na reversu datováno, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1926
Šířka: 26 cm, výška: 33 cm, rámování: 39,5 x 32 cm
Konec dražby: 09.05.2022 19:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč