265. Liška v lese
Autor: Ladislav Ehrlich
(1886 Dobrovice - 1965 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 25,5 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 40 x 32 cm
Konec dražby: 06.12.2017 22:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč