3. Most
Autor: Ladislav Ehrlich
(1886 Dobrovice - 1965 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 43 cm, výška: 34 cm, rámování: 59 x 68 cm
Konec dražby: 09.05.2022 19:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč