83. Kunětická hora

Autor: Ladislav Ehrlich
(1886 Dobrovice - 1965 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, původní rámování
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 40x 50 cm

Konec dražby: 19.06.2019 20:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč