107. Abstrakce
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: na kartonu, datace: 1970
Šířka: 48 cm, výška: 33 cm, rámování: 41 x 56 cm
Konec dražby: 02.03.2020 20:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč