106. Zátiší s ovocem
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 31 cm, rámování: 42,5 x 48 cm
Konec dražby: 19.06.2019 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč