107. Zlatko - Zvonice kostela ve Slavoňové - Velký formát

signováno vpravo dole, na reversu přípis objednavatele faráře J. Pavelky z roku 1940 a na napínacím rámu razítko farního úřadu, rám mírně poškozen
Technika: olej na plátně, datace: 1940
Šířka: 76 cm, výška: 90,5 cm, rámování: 109 x 65

Konec dražby: 28.01.2019 21:50 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč