Zrcadlo v řezaném rámu

zrcadlo v řezaném a zlaceném rámu ve florentském stylu
Šířka: 17 cm, výška: 29 cm, rámování: 45 x 31 cm

Konec dražby: 05.05.2020 21:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč