106. Zrcadlo v řezaném rámu
zrcadlo v řezaném a zlaceném rámu ve florentském stylu
Šířka: 17 cm, výška: 29 cm, rámování: 45 x 31 cm
Konec dražby: 05.05.2020 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč