Hradčany

Autor: František Charvát
(1885 Studenov - 1947 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno, novější rámování
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 33 cm, rámování: 44 x 61,5 cm

Konec dražby: 14.07.2019 19:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč