32. Potrét ženy
Autor: Zdeněk Václav Peisker
(1900 Rtyně - 1965 Žacléř)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1936
Šířka: 40 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 49,5 x 45 cm
Konec dražby: 10.12.2018 19:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč