Potrét ženy

Autor: Zdeněk Václav Peisker
(1900 Rtyně - 1965 Žacléř)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1936
Šířka: 40 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 49,5 x 45 cm

Konec dražby: 14.07.2019 19:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč