432. Dívka

Autor: Hannes Petersen

signováno vpravo dole a v desce vlevo dole, zaskleno
Technika: lept na kartonu
Šířka: 7 cm, výška: 10 cm, rámování: 19 x 14,5

Konec dražby: 14.07.2019 19:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč