432. Dívka
Autor: Hannes Petersen
signováno vpravo dole a v desce vlevo dole, zaskleno
Technika: lept na kartonu
Šířka: 7 cm, výška: 10 cm, rámování: 19 x 14,5
Konec dražby: 14.07.2019 19:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč