163. Hrad
Autor: Emilie Tomanová
(1933 Praha - 1994 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou, číslováno 21/100
Technika: suchá jehla
Šířka: 6,5 cm, výška: 16,5 cm, rámování: volný grafický list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 03.05.2021 21:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč