Hrad

Autor: Emilie Tomanová
(1933 Praha - 1994 Praha)

Signováno vpravo dole tužkou, číslováno 21/100
Technika: suchá jehla
Šířka: 6,5 cm, výška: 16,5 cm, rámování: volný grafický list
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 30.11.2021 19:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč