60. Váhy
Autor: Emilie Tomanová
(1933 Praha - 1994 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: lept na kartonu
Šířka: 8,5 cm, výška: 13,5 cm, rámování: 32 x 24,5 cm
Konec dražby: 05.03.2019 21:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč