34. Portrét diplomata Jaroslava Svatoše

Autor: Josef Multrus
(1898 Praha - 1957 Praha)

signováno a datováno vpravo pod portrétem
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1936
Šířka: 29,5 cm, výška: 37 cm, rámování: 38,5 x 31 cm

Konec dražby: 06.04.2022 19:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč