Běžící žena

Autor: Josef Multrus
(1898 Praha - 1957 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 19 cm, výška: 31 cm, rámování: 56 x 42 cm

Konec dražby: 14.06.2021 21:51 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč