Abstrakce I.

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 19 cm, rámování: 34,5 x 31,5 cm

Konec dražby: 22.07.2019 19:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč