11. Abstraktní květ

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno, datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1965
Šířka: 53 cm, výška: 40 cm, rámování: 49 x 65 cm

Konec dražby: 15.09.2022 20:10 SELČ

Zbývá: 7d 20h 28m 59s

Vyvolávací cena: 900 Kč