Rekvírování koní

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno vpravo dole
Technika: perokresba na kartonu
Šířka: 29,5 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list 21 x 29,5 cm

Konec dražby: 15.06.2021 19:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč