12. Koně
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: tempera
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 39,5 x 55 cm
Konec dražby: 22.07.2019 19:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč