Ženy

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: tempera, datace: 1962
Šířka: 60 cm, výška: 42 cm, rámování: 46 x 64,5 cm

Konec dražby: 22.07.2019 19:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč