Vrata

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 32 x 57 cm

Konec dražby: 22.07.2019 20:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč