17. Muž s kočkou
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno dole uprostřed tužkou
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volný list 29,5 x 21 cm
Konec dražby: 01.02.2023 20:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč