Obloha

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1965

Konec dražby: 22.07.2019 20:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč