19. Lípa
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1965
Šířka: 34 cm, výška: 24 cm, rámování: 36 x 46 cm
Konec dražby: 22.07.2019 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč