2. Zahrady I.
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1965
Šířka: 36 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 36 x 46, cm
Konec dražby: 29.03.2022 20:01 SELČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 800 Kč