2. Zahrady I.

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1965
Šířka: 36 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 36 x 46, cm

Konec dražby: 29.03.2022 20:01 SELČ

Aktuální cena: 800 Kč

Zbývá: 3d 19h 18m 3s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč