211. Hlava koně

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno, datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: kresba na kartonu, datace: 1964
Šířka: 26 cm, výška: 35 cm, rámování: 38 x 29 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.07.2022 21:45 SELČ

Zbývá: 16d 7h 51m 43s

Vyvolávací cena: 650 Kč