Malíři

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno vpravo dole
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 16,5 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list 21 x 16,5 cm

Konec dražby: 15.09.2022 20:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč