Nad jezerem

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1965
Šířka: 35 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 36 x 45,5 cm

Konec dražby: 22.07.2019 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč