Kovboj

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1975
Šířka: 20,5 cm, výška: 30 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 15.09.2022 20:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč