25. Milenci IV.
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 26,5 cm, výška: 22,5 cm, rámování: volný list 22,5 x 26,5 cm
Konec dražby: 29.03.2022 20:24 SELČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 600 Kč