Před rodným domem

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: kresba na kartonu, datace: 1960
Šířka: 34 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 34 x 47,5 cm

Konec dražby: 22.07.2019 20:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč